Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4

Pavel Klabík - Sechap

Nabízí servis, prodej - chlazení, mrazicí boxy, izolační panely a mrazicí pulty. Prodává prosklené vitríny, výrobníky sody a ledu, chladničky, mrazničky, myčky, pračky, elektrické a plynové sporáky, vysavače, odsavače par, mikrovlnné trouby.

Jiřího Franka 2233, Benešov

Grafiweb - Reklamní agentura (pobočka Benešov)

Nabízíme služby reklamní agentury v oblasti návrhu a výroby reklamy. Nabízíme také služby grafického studia, fotografického a DTP studia a v neposlední řadě se zabýváme také tvorbou a správou webových stránek.

Benešov

Pavel Blažek, balicí stroje s. r. o.

BLAŽEK je přední výrobce vertikálních automatických balicích strojů i kompletních balicích linek a dodává do celého světa. Specializuje se na kon...

Jungmannova 949, Vlašim

PK Technik cz s.r.o.

Prodáváme hadice, ložiska, klínové a ozubené řemeny, pneumatické a hydraulické systémy, těsnění, filtry, pohonné systémy, pružiny, spojovací materiál, normalizované díly, lepidla, tmely, truhlářské potřeby.

Křižíkova 1480, Benešov

Hana Moravcová | Vaše Reklama

Nabízíme reklamní, produkční a marketingová služby, grafické studio od návrhu po realizaci v oblastech corporate identity, komunikaci a plánování, p...

Třebešice 44, Divišov, Benešov

AquaMaster

Produktion фон Klärgruben. Unsere Firma hat ein neues Behandlungssystem, bestehend aus einer Klärgrube, Toiletten und Fettabscheider entwickelt. Kein Geru...

st. Moskau , Киров

Redos spol. s r.o.

náhradní díly pro traktory, rozmetadla, pluhy, sběrací vozy, fekály, obraceče, shrnovače, rotační sekačky, traktorové přívěsy a návěsy, akumul...

J. Nohy 1441, Benešov

Marek Švejda - Propagrupa.cz

Zakázková tvorba webových stránek, eshopů, grafiky a reklamy. Vytvoříme Vám moderní webové stránky dle Vašich představ i finančních možností. Tvorba webových stránek, eshp, grafika, SEO, fotografování, průmyslové dokumentace, CAD, tisk, popitks, reklamní předměty, reklamní kampaně.

Komenského 1411, Vlašim

Qingdao Rutile chemicals co.,Ltd

Qingdao Rutile Chemicals Co.,Ltd. is ISO9001:2000 quality approval enterprise, committed in supplying inorganic/organic chemicals, pigments and dyestuffs in Chi...

No.88 Anshan road , shandong

Nomatech, s.r.o.

Vyrábí vertikální a horizontální balicí stroje,dávkovací váhy liniové a kombinační, dávkovací zařízení - šnekové - objemové - tekutinové.V...

Pláteníkova 365, Vlašim

Gastrobazar Seldčany

Gastronomický bazar nabízí internetový prodej použitých i nových strojů a zařízení kuchyní a obchodů. On-line vybavení pro gastronomii. Prodáváme dřezy, fritézy, grily, konvektomaty, mrazáky, nerezové police a stoly.

Pod Cihelným vrchem 169, Sedlčany

Kvarto, spol. s r.o.

Zemědělská,stavební,lesní,komunální,vinařská, manipulační a zahradní technika.Zajišťují náhradní díly a servis strojů.Zastupují New Holland, emken,Kuhn,Farmet,ZDT,Dieci,Amazone, Welger,Grimme,SMS,Strautmann.Prodávájí bazarové stroje,secí kombinace.

Dr. E. Beneše 496, Bystřice

Pension Dalmo

Nabízí ubytování v centru města, restaurace, vinárna.K dispozici jsou školicí místnosti, teambuilding,pro firmy.Ubytujeme rodiny s dětmi.Venkovní baz...

Malá 46, Sedlec

Gastrotechnik CZ, s.r.o.

Nabízí profesionální gastro techniku, gastronomické vybavení,chladící a mrazicí gastro zařízení,nerezový nábytek.Z kuchyňského inventáře nabízíme nerez nádobí a náčiní, sklo,porcelán,potřeby a doplňky pro gastronomii.Zajišťují gastro prezentace, poradenství a projekty,prodej,montáž,servis, gastrobazar, e-shop.

Vlašimská 263, Louňovice pod Blaníkem

STASTO Automation, s.r.o.

Nabízí pneumatické válce a ventily, elektromagnetické ventily,regulátory tlaku, filtry a maznice VESTA.Dále dodává šroubení, fitinky,rychlospojky,šk...

K Náklí 512, Týnec nad Sázavou

Manitowoc Grane Group Czech Republic, s.r.o.

Česká pobočka výrobců stavebních věžových jeřábů POTAIN, autojeřábů GROVE. Prodej, pronájem, servis, technické poradenství a náhradní díly pro jeřáby a autojeřáby. Zastoupení pro ČR a SR.

Hrubínova 15, Netvořice

Nes - elektro

Provádí instalaci,dodávku elektronických zabezpečovacích systémů EZS,kamerových systémů CCTV,přístupových systémů ACS,televizních rozvodů,ostatních slaboproudých instalací. Nabízí veškeré elektroinstalace, kompenzace a měření, regulaci MaR.

28. října 7, Sedlčany

Quo, s.r.o.

Reklamní agentura poskytuje kompletní reklamní služby. Marketingová strategie, výběr reklamní plochy, produkce. Vyrobí a dodá reklamní předměty, dárky, textil. Zajišťuje sítotisk, strojní vyšívání, velkoplošný digitální tisk, gravírování, pískování.

Křižíkova 2158, Benešov

Penzion Zámek Lešany

Zámecký penzion se nachází uprostřed přírody v Posázaví cca 20 km od kraje Prahy.Pokoje jsou vybaveny klimatizací.K dispozici místnost s krbem vhodn...

Lešany 100, Lešany

Svařovaci technika a nářadi.cz

Eshop a prodejna nářadí a svařovací techniky,značky Kühtreiber,Narex,Bystřice, GOLA nářadí,Pittarc,Esab.Svařovací zdroje, invertory,poloautomaty,po...

Křižíkova 2112, Benešov

Galmet, spol. s r.o.

Drátěný program nabízí CNC drátěné díly, kruhy a kroužky, ochranné kryty, drátěné reklamní stojany. Dále mřížky ventilační, větrací, ochranné a filtrační. Nabízí kryty kompresorů, bezpečnostní kryty, drátěné výrobky a kovové díly. Ohýbání drátu.

Pod Strání 189, Netvořice

Rekreační středisko Jizbice pod Blaníkem

Nabízí ubytování v hotelu pouze 80 km od Prahy.K dispozici 100 lůžek a zbytek v chatách v oblasti Blaníka.Pořádá semináře,firemní školení,rauty,svatby,setkání V areálu je jídelna,restaurace,bar,přírodní koupaliště, tenisové kurty,hřiště,horských kola. Okolní turistické cíle.

Zhoř 23, Čechtice

Hotel Klokočkův mlýn

Areál je zasazen do krásné přírody pod bájnou horou Blaník.20km od dálnice D1 a 65km od Prahy.Nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích.Sportovní vyžití - tenisové kurty. Whirpool pro 6 osob,kulečníková místnost, domácí kino.Školení,svatby.

Načeradec 160, Načeradec

Jaroslav Hejný COMPACTE

Vyrábí a prodává zařízení pro značení a potisk výrobních a obalových materiálů.Dodává etiketovací systémy.Dodává balicí stroje - uzavírací automaty pro sáčky špalíčkového typu. Etiketovací dispenzery, manipulační a dopravní technika.

Miřetice 39, Miřetice

Karel Trachta-Výroba lisovacích a tvářecích forem

Vyrábí strojní laminát RTM a VRTM, dále zakázkovou výrobu ručního laminátu, výroba modelů a forem, nádrže, bazénky, brouzdaliště, skluzavky, pro školky - děti. Nabízíme laminování a výroby strojů, zámečnické práce a kovářské práce.

Havlíčkova 1569, Vlašim

Jiří Vařeka - Pej - var - Club Démon

Restaurant a penzion, 25 km od Prahy v Posázaví.Pro školy v přírodě 40 míst, společenská místnost pro svatby,rodinné a podnikové oslavy.Pěší turistika,cyklistika, koupání,možnost rybaření,houbaření a půjčení lodiček.

Prosečnice 12, Krhanice

Baest, a.s.

Vyrábí a prodává svařované ocelové konstrukce pro stavebnictví, zemědělství, chemický průmysl, energetiku a ekologii. Vyrábí sila na sypké hmoty...

Černoleská 1930, Benešov

Spolkový dům sourozenců Roškotových - ubytování

Nabízí ubytování v kraji Blanických rytířů.V blízkosti je vlašimský zámecký park a centrum města.Kapacita 15 lůžek, na pokojích WC, sprcha,přístup na internet,pokoj pro bezbariérové ubytování.Nabízíme prostory pro školení,semináře,Blaník.

Palackého nám. 65, Vlašim

STS Olbramovice, spol. s r.o.

Vyrábí a prodává krmné míchací a nastýlací vozy.Dále vyrábí hydraulické lopaty a šnekové dopravníky.Opravuje chladicí a dojicí techniku.Vyrábí ocelové konstrukce.Zpracování plechů na vysekávacím a ohraňovacím lisu. Prášková lakovna.

Olbramovice Městečko 16, Olbramovice

C&K Company, spol. s r.o.

Nabídka služeb účetních poradců a daňové evidence.

Hráského 520, Benešov

Renata Gažová THE DREAM

Poskytování reklamních služeb.

Teplýšovice 22, Teplýšovice

Martin Dubský - Reklamní ateliér

Nabídka služeb reklamního ateliéru.

Tyršova 179, Benešov

ÚAMK INDUSTRY, a.s.

Nabídka výroby nástaveb pro odtahová vozidla, pracovních manipulačních plošin a zařízeních pro bezbariérový přístup vozíčkářů.

Jana Nohy 2089, Benešov

Vlastimil Vavřín- Reklamní a marketingové služby

Reklamní a marketingové služby.

Na Svépomoci 1094, Benešov

Benecentrum, s.r.o.

Zprostředkovávání velkoobchodu.

Křižíkova 766, Benešov

Vojtěch Pauch- Písmomalířství

Provádění písmomalířských prací.

Husova 596, Benešov

Stanislav Dostál - Finanční poradenství

Nabídka finančního poradenství.

Čechova 1030, Benešov

Miroslav Onderka - Mirabea

Nabídka vizitek a propagačních tiskovin, polepů vozidel a výloh obchodů, reklamních předmětů a tvorby firemního loga.

Vlašimská 1928, Benešov

Milan Paris Služby v oblasti systémů řízení jakosti

Poskytování technického poradenství v oblasti kvality. Zavádění a audity systémů ISO řady 9000, 14000, HACCP, IFS, BRC a pro prádelny systému RABC.

Jezero 17, Struhařov

Mgr. Miroslav Vaverka- Personalistika a osobnostní poradenství

Poskytování psychologického poradenství v oblasti personalistiky, pracovního práva, diagnostiky, bezpečnosti práce, výchovy a vzdělávání.

Nová pražská 1712, Benešov

 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?