Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Jan Souček

Grilování prasat, kýt a steaků na Vaší akci. Prodej a půjčovna grilů a párty vybavení. Velkoobchod se šperky a bižuterií.

Brodecká 472, Týnec nad Sázavou

BARVY LAKY JENO - Petr Novák

Prodej barev-laků, lepidel, lazur a stavební chemie. Dodávky stavebních, truhlářských a tesařských materiálů. Tónování malířských a fasádní...

Sportovní 1570, 25801, Vlašim

Pavel Blažek, balicí stroje s. r. o.

BLAŽEK je přední výrobce vertikálních automatických balicích strojů i kompletních balicích linek a dodává do celého světa. Specializuje se na kon...

Jungmannova 949, Vlašim

PK Technik cz s.r.o.

Prodáváme hadice, ložiska, klínové a ozubené řemeny, pneumatické a hydraulické systémy, těsnění, filtry, pohonné systémy, pružiny, spojovací materiál, normalizované díly, lepidla, tmely, truhlářské potřeby.

Křižíkova 1480, Benešov

Habilis Steel spol. s r.o.

Společnost se zabývá dodávkami kovoobráběcích nástrojů pro soustružení, frézování, vrtání, a další aplikace. Dodáváme kompletní sortiment n...

Daměnice 9, Načeradec

Sunvel Chemical Co.,Ltd

Železo (III), bromid Iron (II), bromid mědi (II), bromid kobaltnatý (II) chlorid kobaltnatý (II) uhličitan, měď (II) Oxide, měď (I) Oxide, měď (II) acetát, měď (I) acetát, měď (II), hydroxid, měď (II) oxalát, měď (II) chlorid, měď (I) Chloride

XINGAN ROAD,INDUSTRIAL ZONE, WF

Farma Svoboda - Ješetice

Pěstování obilnin, brambor a jiných plodin. Prodej vybraných plodin. Chov včel a prodej medu. Kovovýroba a servis

Benešov

Benešovské papírny s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou obalových materiálů. Nabízíme hrubou, potahovanou i luxusní kartonáž a potahované reklamní tabule. Také vyrábíme náš standardní obalový sortiment, dárkové krabice na víno a krabice na hrnky.

Červené Vršky 2299, Benešov

Svařovaci technika a nářadi.cz

Eshop a prodejna nářadí a svařovací techniky,značky Kühtreiber,Narex,Bystřice, GOLA nářadí,Pittarc,Esab.Svařovací zdroje, invertory,poloautomaty,po...

Křižíkova 2112, Benešov

Wavex, spol. s r.o.

Nabízí zasklívání lodžií a balkónů, bezrámovým systémem VARIO. Vyrábí zábradlí, stříšky, zimní zahrady,instalují fólie, látkové i hliníkové žaluzie, sušáky na prádlo.

Ostředek 201, Ostředek

Otakar Hadač - Jovi

Nabídka zpracování polyuretanových a polyetylenových pěn, výroba výplní obalů.

Pecerady 32, Týnec nad Sázavou

Miloš Tomeš-. Selský dřevěný nábytek z masívu

Výrobce oken a dveří,nabízíme stavební, truhlářské řezivo - prkna, fošny, hranoly, krovy, latě atd.Vyrábíme zakázkový nábytek z lamina i z masívu dle přání zákazníka.

Husova 809, Votice

Unis - N stylový nábytek

Vyrábí dřevěný nábytek z masivu. 100% masiv, velmi kvalitní povrchová úprava přírodními vosky a originální design zaručují příjemné, teplé,z...

Havlíčkova 447, Sedlčany

Galmet, spol. s r.o.

Drátěný program nabízí CNC drátěné díly, kruhy a kroužky, ochranné kryty, drátěné reklamní stojany. Dále mřížky ventilační, větrací, ochranné a filtrační. Nabízí kryty kompresorů, bezpečnostní kryty, drátěné výrobky a kovové díly. Ohýbání drátu.

Pod Strání 189, Netvořice

Truhlářství Švagr, s.r.o.

Vyrábí a prodává dřevěná okna,eurookna, balkónové dveře,francouzská okna,vchodové a vnitřní dveře.Poskytujeme komplexní poradenství v oblasti oken a dveří a rodinný přístup ke klientovi.Od zaměření k montáži bez překupníků.

Martinice 7, Jesenice

Ing. Miroslav Novák - Feal

Vyrábí a dodává - hliníkové stropní podhledy. Dodává fasádní obklady systémů FEAL a LUXALON, stěnové pláště FEAL,fasádní obklady Alucobond, Reynobond, Alpolic.Vyrábí pevné protisluneční clony - slunolamy - typ 84R i atypické.

Švermova 387, Sedlčany

BAZÉNY - DVOŘÁK, s.r.o.

Poskytuje a dodává bazény plastové,keramické, foliové,vnitřní i venkovní s přelivem nebo skimmerem,zastřešení,fontány whirpooly a automatické dávkování chemie.Výroba a rekonstrukce veřejných bazénů.Nové technologie a příslušenství.

Čechova 2173, Benešov

MÉTTIS

Luxusní dárkové výšivky, loga, náševky, výšivky na čepice, košile, trička, pro děti na ručníky, ubrusy, utěrky a mnoho dalšího. Vyšíváme k promocím, svatbám, jako dárky a i pro firmy.

Svojetice 258, Svojetice

Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o.

Společnost zajišťuje zejména komplexní vodohospodářské služby spojené se zásobováním obyvatel pitnou vodou,odváděním a čištěním odpadních v...

Černoleská 1600, Benešov

Dřevěné konstrukce, s.r.o.

Vyrábí vazníky,střechy a nosné konstrukce pro dřevostavby.Dodává dřevěné konstrukce pro dřevěnné domy,jízdárny,haly,sklady a chaty, zemědělské stavby,rekreační objekty,obytné nástavby.Projektování a možnost dopravy.

Havlíčkova 447, Sedlčany

STASTO Automation, s.r.o.

Nabízí pneumatické válce a ventily, elektromagnetické ventily,regulátory tlaku, filtry a maznice VESTA.Dále dodává šroubení, fitinky,rychlospojky,šk...

K Náklí 512, Týnec nad Sázavou

Kuchyně Dušek- Výroba kuchyní

Prodej a výroba kuchyní a dodavatel spotřebičů.Nabízí levné a kvalitní kuchyňské linky.Výroba atypických kuchyní na zakázku. Poskytují grafický návrh,montáž a dopravu zdarma.Dále nabízí levné dřezy,baterie a vestavěné spotřebiče.

Prosenická Lhota 1, Prosenická Lhota

ALBION Group, a.s.

Výroba a prodej bazénů a příslušenství.

Okružní 1846, Vlašim

Karel Dvořák - DS Ložiska

Nabízí dodávky valivých ložisek z produkce ČR a SR (ZUL - ZKL). Nabízí speciální vřetenová ložiska řady 70 a 72, NN 30K. Souběh tuzemských a exportních zakázek. Možnost zaslání seznamu.

Lidická 301, Vlašim

Truhlářství Tomi

Zabývá se zakázkovou výrobou stavební i nábytkovou.Vyrábí schodiště,eurookna i ostatní dřevěná okna,dveře,kuchyňské linky,vestavěné skříně...

Havlíčkova 447, Sedlčany

Jana Kovářová - Ajax

Dodává školní lavice a židle, kancelářský, stolový a sedací nábytek, vícemístné lavice, PC stoly a židle, plastové židle.

Nádražní 106, Sedlčany

Somaty, s.r.o.

Výhradní dovozce a distributor ručního řezacího nářadí OLFA-JAPAN do ČR a SR. Určené pro profesionály i kutily. Řezače s odlamovacími plátky, nože, skalpely, nůžky, kruhové řezače, škrabky, kružítka, náhradní čepele - zásilkový internetový prodej.

Žižkova 2040, Benešov

JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o.

Prodává kompletní sortiment spojovacího materiálu.Při větších odběrech nabízí zajištění rozvozu.Možnost povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním.Prodává hmoždinky,hřebíky,šrouby,matice,podložky, vruty. Velkoobchod i maloobchod.

Masarykovo nám. 153, Benešov

Lesní společnost Vltava, s.r.o.

Výrobce řeziva.Zabýváme se lesnictvím, zpracováním a impregnací dřeva, zemědělstvím, těžbou dřeva.

Primáře Kareše 405, Sedlčany

Zdeněk Motl -zpracování plastových výrobků

Zabývá se zpracováním plastových výrobků vstřikováním.Výroba zahrnuje záslepky na konce trubek,dále díly pro automobilový a nábytkářský průmysl.Zajišťují i vývoj výrobků včetně výroby forem.

Hrubínova 158, Netvořice

Ing. Alena Seidlová Randová - Výroba a prodej pracovních oděvů

Výroba a prodej pracovních oděvů .

Tyršova 2071, Benešov

Jiří Míka - truhlářství

Provádíme výrobu a montáž nábytku - kuchyňské linky, ložnice, vestavěné skříně, schodiště a další bytové vybavení. Vyrábíme zahradní nábytek - altány, ploty, pergoly. Zaměření, doprava, montáž.

Nádražní 902, Sedlčany

Jan Koňas - Karao

Vyrábí sklolaminátové plastové dveře vhodné pro modernizaci provozních a bytových prostor. Dveře do stávajících zárubní,vhodné do potravinářských provozů.Dále využijí hotely, penziony,ubytovací služby,rodinné domy. Dodání,možnost dopravy.

Žižkovo nám. 245, Vlašim

Baest, a.s.

Vyrábí a prodává svařované ocelové konstrukce pro stavebnictví, zemědělství, chemický průmysl, energetiku a ekologii. Vyrábí sila na sypké hmoty...

Černoleská 1930, Benešov

Cevys, s.r.o.

Výrobce kvalitního betonového zboží - zámková dlažba, obrubníky, betonové desky, skruže, poklopy, ztracené bednění, zatravňovací dlažba. Dodávka materiálu a práce na klíč, pokládka zámkové dlažby.

Tomice II 39, Olbramovice

Karel Trachta-Výroba lisovacích a tvářecích forem

Vyrábí strojní laminát RTM a VRTM, dále zakázkovou výrobu ručního laminátu, výroba modelů a forem, nádrže, bazénky, brouzdaliště, skluzavky, pro školky - děti. Nabízíme laminování a výroby strojů, zámečnické práce a kovářské práce.

Havlíčkova 1569, Vlašim

Fram, spol. s r.o.

Vyrábíme silentbloky, gumové dorazy, pryžové desky, rohožky. ´Také lisujeme gumové výrobky dle specifikace zákazníka včetně výroby formy ve vlastní nástrojárně, další výrobky jsou pryž, těsnění.Lisovna gumových výrobků.

Třemošnická 358, Divišov

Lubomír Jíša - composite

Provádíme zakázkovou výrobu ze sklolaminátu - automobilový průmysl, dělící příčky, podlahy stropy do užitkových automobilů, nárazníky, nádrž...

Čechov 336, Vlašim

B&B elektro

Nabízí široký výběr elekroinstalačního materiálu - kabely,vodiče,dráty,akumulační kamna,přepěťové ochrany,nabíječky autobaterií. Prodává bytová,interiérová svítidla - lustry, lampy,úsporné žárovky, svítilny.

Táborská 538, Benešov

ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o.

Nabídka produktů řady GlasLift a Gerenuk

Mezi úvozy, 2512/2a, Praha

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?