Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla

 

Služby a řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Cyber Studio - ozvučení, zvukař, osvětlení

Nabízíme ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí, koncertů, festivalů, zábav, zasedání, přehlídek, večírků, diskoték, plesů atd. Pronájem zvukové a světelné techniky. Zpracování audia a videa. Servis počítačů.

Pražská 290, Votice

Miriam Zikmundová, konzultace, poradenství

Poradenská a konzultační činnost v oblasti společenských věd a rozvoje osobnosti. Pořádání zážitkových kurzů, vzdělávacích akcí a tematickýc...

Máchova 885, Benešov u Prahy

ÚVT s.r.o.

Potřebujete pro Vaše podnikání rychlé, kvalitní a bezproblémové připojení k internetu? Nebo požadujete vysokorychlostní připojení k internetu od Vás z domova? Sledujete rádi televizi a chcete širokou nabídku digitálních programů v té nejvyšší kvalitě? To a mnohem více jsme Vám schopni nabídnout.

Hrnčířská 383, Jesenice, Zdiměřice

PDS Benešov, s.r.o.

Nabízí dřevoprodej - prodává palubky, OSB, laminované desky, dřevotřísky, pracovní desky, nábytkové kování, plotovky, parapety, střešní latě, ...

Křižíkova 1703, Benešov

Grafiweb - Reklamní agentura (pobočka Benešov)

Nabízíme služby reklamní agentury v oblasti návrhu a výroby reklamy. Nabízíme také služby grafického studia, fotografického a DTP studia a v neposlední řadě se zabýváme také tvorbou a správou webových stránek.

Benešov

Úklidové práce Svatoslav Halama

Provádíme úklid firem, kanceláří, mytí oken, čištění koberců a čalounění, voskování podlah, čištění interiérů aut mokrou metodou.

Spojovací 313, Trhový Štěpánov

Čištění kanalizace Říčany

Kvalitní čištění kanalizace a domovních odpadů v Říčanech. Profesionální přístup solidní firmy specializující se pouze na problémy s kanalizací a domovními odpady. Kvalitní a výkonná technika je zárukou, že Váš problém vyřešíme rychle a tím pádem i levně!

Živcových 251/20, Praha 5

Jan Souček

Grilování prasat, kýt a steaků na Vaší akci. Prodej a půjčovna grilů a párty vybavení. Velkoobchod se šperky a bižuterií.

Brodecká 472, Týnec nad Sázavou

Zdeněk Kroupa

Údržba budov. Čištění střešních krytin od mechů,lišejníků a jiných nečistot.Nátěry všech druhů střešních krytin. Zednické práce.Natěračské práce.Malířské práce.

Průběžná 166 , Pyšely

Rodinné centrum Oříšek, o.s.

Jsme nezisková organizace založená v říjnu 2013. Chtěli bychom vytvořit prostor, kde se mohou setkávat různé skupiny lidí od miminek po dospělé. Za...

Komenského náměstí 230, Votice

BARVY LAKY JENO - Petr Novák

Prodej barev-laků, lepidel, lazur a stavební chemie. Dodávky stavebních, truhlářských a tesařských materiálů. Tónování malířských a fasádní...

Sportovní 1570, 25801, Vlašim

Restaurátorská dílna

Nabízíme restaurování nábytku, dřevořezeb, polychromovaných i nepolychromovaných plastik, zlacených a stříbřených předmětů ze dřeva. Pracujeme pro galerie a muzea a pro soukromé sběratele.

Husova 151, Neveklov

Archivservis.cz

Převod vhs na dvd nebo externí paměťové zařízení. Digitalizace analogových záznamů, 8mm, 16mm filmy, VHS, VHS - C, SUPER VHS.

Zlechov 56, Zlechov

rekuperace Paul - Pavel Čermák

Nabízíme prodej a montáž rekuperačních jednotek Paul, rekuperace Paul, větrání s rekuperací, rekuperace tepla, rekuperace vzduchu. Prodej a montáž -...

Ambrožova 13, Praha

Dana Suchoparová svatební fotograf

Exkluzivní svatební fotografie zhotovuje pouze profesionální svatební fotograf. Zkušený svatební fotograf je zárukou Vaší spokojenosti. V naší pr...

Komenského 40, Vlašim

Jana Havlatová - kosmetické služby, masáže

Kosmetické služby, aroma masáže, čokoládová masáž, medová masáž, bahenní a jílové zábaly, poradenství, Hammam masáže. Tyto služby poskytujeme také formou péče domů v okolí Benešov u Prahy, Sázava, Praha - východ,( Praha dle domluvy.)

U Vodárny 2215, Benešov

František Procházka

Elektronické zabezpečovací systémy. Koncesovaná montážní firma s certifikací na systémy: JABLOTRON, PARADOX, ACTi, VAR-NET. Elektronické zabezpečení. Kamerové systémy. Datové rozvody.

Brigádnická 242, Sedlec - Prčice

Taneční škola TYjáTR

Nabídka tanečních kurzů pro děti, mládež, dospělé, jednotlivce, firmy, kolektivy. Výuka klasického, moderního, scénického baletu, lidového, charakterního tance, jazz dance, muzikálového tance, svatební tanec.Baletní a taneční průprava od 4 let. Soukromá individuální výuka, skupinové kurzy tance, taneční choreografie.

U vodárny 2215, Benešov

ÚVT internet s.r.o.

Nabízíme vysokokapacitní pevné připojení k internetu pomocí optické FTTH přípojky. Optický kabel až do vašeho bytu je tím nejmodernějším, a do ...

Hrnčířská 11b, Jesenice - Zdimeřice

Salon DON - Stříhání a trimování psů Vlašim

stříhání a trimování psů , drobné kosmetické úpravy, stříhání drápků, poradenství v oblasti péče o srst, PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY VĚRNOSTN...

služba i v místě bydliště zákazníka po dohodě, Vlašim

Pavel Michalica - Výuka olejomalby technikou Bob Ross

Jednodenní výuka olejomalby technikou Boba Rosse, která je vhodná pro každého. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Je to technika "mokré do mok...

Louňovice pod Blaníkem-Světlá 6, Louňovice pod Blaníkem

Jan Prokop - Elektro

Firma se zabývá elektroinstalacemi RD i jiné, rekonstrukcemi RD i jiné. Firma taktéž provadí instalaci hromosvodů, podlahového topení atd. Firma zajištuje i revize elektrického zařízení.

Dobrovského 18, Vlašim

pxleader.cz

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti tvorby www stránek, internetových obchodů (eshopů). Zabýváme se webdesignem, optimalizacemi (SEO), konzultacemi, atd.

Trhový Štěpánov

Ing. Jaroslav Ptáček - truhlářství Benešov

Vyrábíme dveře a obložkové zárubně z masivu. Zakázková výroba nábytku. Prodej dřevomateriálů - palubky, sušené řezivo, lišty, hranoly, treláže, polotovary pro truhláře... Autodoprava dodávková.

Areál Černý les, Benešov

Info inzert

Reklamní a informační časopisy. Grafické a reklamní návrhy.

nad prehradou 860, sedlcany

Stavební firma Pavel Vladyka

Zabíváme se veškerou stavební čiností.

Jirsíkova 329, Kácov

Firmy z regionu

Katalog firem pro celou českou republiku. Nabizí přehled všech firem, jejich akční nabídky, přehledný SEO zapís, výhodou je zápis zcela zdarma.

Praha

RENY RELAX

léčebné tuina masáže dětí a dospělých ,baňkování, moxování, stimulace akupunkturních bodů různými technikami ,fytoterapie, Dornova metoda, ošetření Reiki, meditace, výklad z karet

Neveklov , Neveklov

STŘECHY KAŠTÁLEK s.r.o.

Provádíme kompletní realizaci střech včetně dodávky materiálu. Nabízíme práce-klempířské, tesařské, pokrývačské. Dále montáže střešních oken, stavby pergol, zahradních chat a přístřešků.

Loket 56, Loket

Umělecká agentura RENDY

Umělecká agentura a půjčovna skákacích hradů. Zajistíme kompletní dětský den, maškarní ples, městskou oslavu. Nabízíme kouzelníky, žongléry a moderátory. Dále fungujeme jako půjčovna skákacích hradů pro děti.

Stříbrná Skalice

Luboš Vosička - zemní práce

Rypadlo-nakladačem CAT 428 provádím zemní a výkopové práce, terénní úpravy pro zákazníky na Benešovsku, Praze, Středočeském i Jihočeském kraji.

Pražského povstání 1999, Benešov

Eva Nápravníková - Salon pro psy

Profesionální salon pro psy - trimování, stříhání psů. Stříhám i o víkendu a o svátcích (čas stříhání na domluvě). Specializace na Parson a Jack Russell Terriery, i výstavní úprava. Více informací na webových stránkách.

Jankov 34, Jankov

Ježdění pro všechny Pecínov (Benešov)

Ježdění pro všechny v blízkosti Prahy. Určeno pro každého, nezáleží na věku, zdraví či jezdeckých schopnostech. Pořádáme vyjížďky, výcviky, výlety (i vícedenní), plavení, vodění na akcích, dětské tábory, jezdecké kroužky a další. K dispozici sedla anglická, westernová, dětská, madla.

Pecínov 1, Benešov

ZELENÁ ŽABIČKA

Kompletní úklidové služby domácností i firem, hlídání dětí, péče o seniory (praxe).

ZRUČ NAD SÁZAVOU

LaŠa stavební čínnost s.r.o.

Naše činnost REALIZACE, OPRAVY, REKONSTRUKCE -střech : pracujeme s veškerými dostupnými krytinami -rodinných domů -chat a chalup -stavba pergol OSTA...

Táborská 1074, Benešov

Jiří Kaiserschad

Provádíme zemní práce včetně odvozu a dovozu materialu.výkopové práce terenní úpravy, hrabání základů sklepu jímek příjezdovích cest úpravy zahrad.výkopy pro kabely a jiné sitě.

Divišov

Marek Švejda - Propagrupa.cz

Zakázková tvorba webových stránek, eshopů, grafiky a reklamy. Vytvoříme Vám moderní webové stránky dle Vašich představ i finančních možností. Tvorba webových stránek, eshp, grafika, SEO, fotografování, průmyslové dokumentace, CAD, tisk, popitks, reklamní předměty, reklamní kampaně.

Komenského 1411, Vlašim

kranio-fyzio

masáže kraniosakrální, terapeutické, lymfodrenážní, relaxační, havajské lávovými kameny,luxusní

Tlumačovská 2766/26, praha 5

Vizážistka Simeona Lanta

Poskytuji vizážistické služby, styl poradenství Benešov u Prahy, Praha a okolí. Nabízím svatební, plesové, denní líčení, hair styling, svatební a společenské účesy.

U Vodárny 2215, Benešov

Studio FANTASY

Manikura, Pedikura a Nehtova modelaz - gel, acryl, atd, vse rychle a kvalitne.

Prazska 200, VOTICE

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?