Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla

 

Služby a řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Cyber Studio - ozvučení, zvukař, osvětlení

Nabízíme ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí, koncertů, festivalů, zábav, zasedání, přehlídek, večírků, diskoték, plesů atd. Pronájem zvukové a světelné techniky. Zpracování audia a videa. Servis počítačů.

Pražská 290, Votice

ÚVT Internet s.r.o.

Potřebujete pro Vaše podnikání rychlé, kvalitní a bezproblémové připojení k internetu? Nebo požadujete vysokorychlostní připojení k internetu od Vás z domova? Sledujete rádi televizi a chcete širokou nabídku digitálních programů v té nejvyšší kvalitě? To a mnohem více jsme Vám schopni nabídnout.

Hrnčířská 383, Jesenice-Zdiměřice

PDS Benešov, s.r.o.

Nabízí dřevoprodej - prodává palubky, OSB, laminované desky, dřevotřísky, pracovní desky, nábytkové kování, plotovky, parapety, střešní latě, ...

Křižíkova 1703, Benešov

Grafiweb - Reklamní agentura (pobočka Benešov)

Nabízíme služby reklamní agentury v oblasti návrhu a výroby reklamy. Nabízíme také služby grafického studia, fotografického a DTP studia a v neposlední řadě se zabýváme také tvorbou a správou webových stránek.

Benešov

Miriam Zikmundová, konzultace, poradenství

Poradenská a konzultační činnost v oblasti společenských věd a rozvoje osobnosti. Pořádání zážitkových kurzů, vzdělávacích akcí a tematickýc...

Máchova 885, Benešov u Prahy

Úklidové práce Svatoslav Halama

Provádíme úklid firem, kanceláří, mytí oken, čištění koberců a čalounění, voskování podlah, čištění interiérů aut mokrou metodou.

Spojovací 313, Trhový Štěpánov

Čištění kanalizace Říčany

Kvalitní čištění kanalizace a domovních odpadů v Říčanech. Profesionální přístup solidní firmy specializující se pouze na problémy s kanalizací a domovními odpady. Kvalitní a výkonná technika je zárukou, že Váš problém vyřešíme rychle a tím pádem i levně!

Živcových 251/20, Praha 5

Jan Souček

Grilování prasat, kýt a steaků na Vaší akci. Prodej a půjčovna grilů a párty vybavení. Velkoobchod se šperky a bižuterií.

Brodecká 472, Týnec nad Sázavou

Zdeněk Kroupa

Údržba budov. Čištění střešních krytin od mechů,lišejníků a jiných nečistot.Nátěry všech druhů střešních krytin. Zednické práce.Natěračské práce.Malířské práce.

Průběžná 166 , Pyšely

Ing. Karel Hůsek - EDLINE

Nabízíme překlady, tlumočení, tvorbu a grafickou úpravu manuálů, příruček a dalších dokumentů. Obraťte se na nás s Vaší poptávkou. Zpracováváme libovolné jazykové kombinace, libovolné vstupní a výstupní formáty Vašich dokumentů a tlumočníka zajistíme jak v ČR, tak v zahraničí.

Uherské Hradiště

BARVY LAKY JENO - Petr Novák

Prodej barev-laků, lepidel, lazur a stavební chemie. Dodávky stavebních, truhlářských a tesařských materiálů. Tónování malířských a fasádní...

Sportovní 1570, 25801, Vlašim

Rodinné centrum Oříšek, o.s.

Jsme nezisková organizace založená v říjnu 2013. Chtěli bychom vytvořit prostor, kde se mohou setkávat různé skupiny lidí od miminek po dospělé. Za...

Komenského náměstí 230, Votice

rekuperace Paul - Pavel Čermák

Nabízíme prodej a montáž rekuperačních jednotek Paul, rekuperace Paul, větrání s rekuperací, rekuperace tepla, rekuperace vzduchu. Prodej a montáž -...

Ambrožova 13, Praha

Archivservis.cz

Převod vhs na dvd nebo externí paměťové zařízení. Digitalizace analogových záznamů, 8mm, 16mm filmy, VHS, VHS - C, SUPER VHS.

Zlechov 56, Zlechov

Restaurátorská dílna

Nabízíme restaurování nábytku, dřevořezeb, polychromovaných i nepolychromovaných plastik, zlacených a stříbřených předmětů ze dřeva. Pracujeme pro galerie a muzea a pro soukromé sběratele.

Husova 151, Neveklov

ÚVT internet s.r.o.

Nabízíme vysokokapacitní pevné připojení k internetu pomocí optické FTTH přípojky. Optický kabel až do vašeho bytu je tím nejmodernějším, a do ...

Hrnčířská 11b, Jesenice - Zdimeřice

František Procházka

Elektronické zabezpečovací systémy. Koncesovaná montážní firma s certifikací na systémy: JABLOTRON, PARADOX, ACTi, VAR-NET. Elektronické zabezpečení. Kamerové systémy. Datové rozvody.

Brigádnická 242, Sedlec - Prčice

Jana Havlatová - kosmetické služby, masáže

Kosmetické služby, aroma masáže, čokoládová masáž, medová masáž, bahenní a jílové zábaly, poradenství, Hammam masáže. Tyto služby poskytujeme také formou péče domů v okolí Benešov u Prahy, Sázava, Praha - východ,( Praha dle domluvy.)

U Vodárny 2215, Benešov

Dana Suchoparová svatební fotograf

Exkluzivní svatební fotografie zhotovuje pouze profesionální svatební fotograf. Zkušený svatební fotograf je zárukou Vaší spokojenosti. V naší pr...

Komenského 40, Vlašim

Taneční škola TYjáTR

Nabídka tanečních kurzů pro děti, mládež, dospělé, jednotlivce, firmy, kolektivy. Výuka klasického, moderního, scénického baletu, lidového, charakterního tance, jazz dance, muzikálového tance, svatební tanec.Baletní a taneční průprava od 4 let. Soukromá individuální výuka, skupinové kurzy tance, taneční choreografie.

U vodárny 2215, Benešov

Salon DON - Stříhání a trimování psů Vlašim

stříhání a trimování psů , drobné kosmetické úpravy, stříhání drápků, poradenství v oblasti péče o srst, PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY VĚRNOSTN...

služba i v místě bydliště zákazníka po dohodě, Vlašim

Jan Prokop - Elektro

Firma se zabývá elektroinstalacemi RD i jiné, rekonstrukcemi RD i jiné. Firma taktéž provadí instalaci hromosvodů, podlahového topení atd. Firma zajištuje i revize elektrického zařízení.

Dobrovského 18, Vlašim

Pavel Michalica - Výuka olejomalby technikou Bob Ross

Jednodenní výuka olejomalby technikou Boba Rosse, která je vhodná pro každého. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Je to technika "mokré do mok...

Louňovice pod Blaníkem-Světlá 6, Louňovice pod Blaníkem

Info inzert

Reklamní a informační časopisy. Grafické a reklamní návrhy.

nad prehradou 860, sedlcany

Ing. Radomír Stárek

Znalecké posudky a odhady nemovitostí pro banky, finanční ústavy, soudy, majetková vyrovnání, dědictví. Také ocenění majetku, podniků ajeho částí. Bližší popis viz www.soudniznalecrs.webnode.cz

Nádražní 414, Benešov

pxleader.cz

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti tvorby www stránek, internetových obchodů (eshopů). Zabýváme se webdesignem, optimalizacemi (SEO), konzultacemi, atd.

Trhový Štěpánov

Ing. Jaroslav Ptáček - truhlářství Benešov

Vyrábíme dveře a obložkové zárubně z masivu. Zakázková výroba nábytku. Prodej dřevomateriálů - palubky, sušené řezivo, lišty, hranoly, treláže, polotovary pro truhláře... Autodoprava dodávková.

Areál Černý les, Benešov

RENY RELAX

léčebné tuina masáže dětí a dospělých ,baňkování, moxování, stimulace akupunkturních bodů různými technikami ,fytoterapie, Dornova metoda, ošetření Reiki, meditace, výklad z karet

Neveklov , Neveklov

Stavební firma Pavel Vladyka

Zabíváme se veškerou stavební čiností.

Jirsíkova 329, Kácov

Firmy z regionu

Katalog firem pro celou českou republiku. Nabizí přehled všech firem, jejich akční nabídky, přehledný SEO zapís, výhodou je zápis zcela zdarma.

Praha

STŘECHY KAŠTÁLEK s.r.o.

Provádíme kompletní realizaci střech včetně dodávky materiálu. Nabízíme práce-klempířské, tesařské, pokrývačské. Dále montáže střešních oken, stavby pergol, zahradních chat a přístřešků.

Loket 56, Loket

Umělecká agentura RENDY

Umělecká agentura a půjčovna skákacích hradů. Zajistíme kompletní dětský den, maškarní ples, městskou oslavu. Nabízíme kouzelníky, žongléry a moderátory. Dále fungujeme jako půjčovna skákacích hradů pro děti.

Stříbrná Skalice

Luboš Vosička - zemní práce

Rypadlo-nakladačem CAT 428 provádím zemní a výkopové práce, terénní úpravy pro zákazníky na Benešovsku, Praze, Středočeském i Jihočeském kraji.

Pražského povstání 1999, Benešov

Ježdění pro všechny Pecínov (Benešov)

Ježdění pro všechny v blízkosti Prahy. Určeno pro každého, nezáleží na věku, zdraví či jezdeckých schopnostech. Pořádáme vyjížďky, výcviky, výlety (i vícedenní), plavení, vodění na akcích, dětské tábory, jezdecké kroužky a další. K dispozici sedla anglická, westernová, dětská, madla.

Pecínov 1, Benešov

Eva Nápravníková - Salon pro psy

Profesionální salon pro psy - trimování, stříhání psů. Stříhám i o víkendu a o svátcích (čas stříhání na domluvě). Specializace na Parson a Jack Russell Terriery, i výstavní úprava. Více informací na webových stránkách.

Jankov 34, Jankov

Marek Švejda - Propagrupa.cz

Zakázková tvorba webových stránek, eshopů, grafiky a reklamy. Vytvoříme Vám moderní webové stránky dle Vašich představ i finančních možností. Tvorba webových stránek, eshp, grafika, SEO, fotografování, průmyslové dokumentace, CAD, tisk, popitks, reklamní předměty, reklamní kampaně.

Komenského 1411, Vlašim

LaŠa stavební čínnost s.r.o.

Naše činnost REALIZACE, OPRAVY, REKONSTRUKCE -střech : pracujeme s veškerými dostupnými krytinami -rodinných domů -chat a chalup -stavba pergol OSTA...

Táborská 1074, Benešov

ZELENÁ ŽABIČKA

Kompletní úklidové služby domácností i firem, hlídání dětí, péče o seniory (praxe).

ZRUČ NAD SÁZAVOU

Jiří Kaiserschad

Provádíme zemní práce včetně odvozu a dovozu materialu.výkopové práce terenní úpravy, hrabání základů sklepu jímek příjezdovích cest úpravy zahrad.výkopy pro kabely a jiné sitě.

Divišov

Vizážistka Simeona Lanta

Poskytuji vizážistické služby, styl poradenství Benešov u Prahy, Praha a okolí. Nabízím svatební, plesové, denní líčení, hair styling, svatební a společenské účesy.

U Vodárny 2215, Benešov

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?